Kids and Heroes
Světové dění nenechává Anti-Flag chladnými, na jaro chystají nové album
Danny 20/01/2015 Novinky, Zahraniční

Angažovaná punková banda Anti-Flag z Pittsburghu už nedokáže déle mlčet. Současná sociální a politická situace je natolik vyhrocená, že na květen letošního roku chystají Anti-Flag novou desku, která bude následovat tři roky staré album The General Strike (recenze) a vyjde u Spinefarm Records. Desátá řadová deska ponese název American Spring a dle slov kapely bude reagovat na nekonečné války, justiční nespravedlnost a nové rasově segregační zákony, korporátní kapitalismus a celkový sociální úpadek a podrážděnost.

„Je frustrující vidět většinu punk rockových kapel – a kapel všeobecně – mlčet tváří v tvář tolika zvěrstvům, která se dějí po celém světě. Ale tahle deska mlčet nebude,“ dodávají Anti-Flag.

V létě loňského roku vydali Anti-Flag skvěle poskládaný výběr nejlepších songů z celé jejich kariéry pod názvem A Document Of Dissent. Připomeňte si třeba skladbu Broken Bones.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com