Kids and Heroes
Švédští Backyard Babies natočili v Japonsku videoklip k letošní desce
Danny 20/12/2015 Novinky, Zahraniční

S novým videoklipem se hlásí švédští hard rockeři Backyard Babies. Ti po pětileté pauze a sedm roků po eponymní desce vydali letos v srpnu novou nahrávku s názvem Four By Four. Video vzniklo k pomalejšímu kousku Bloody Tears, který je jednou z devíti skladeb na aktuální desce, vydané u Gain Production a Sony Music. Video zrežíroval a natočil bubeník Backyard Babies Peder Carlsson.

Backyard Babies vznikli v roce 1987 a Four By Four je jejich sedmou plnohodnotnou nahrávkou. V České republice se ukázali několikrát: jako předkapela Mötley Crüe, jako jedna z hvězd festivalu Mighty Sounds i jako klubová kapela v pražském Rock Café.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com