Kids and Heroes
Švédský nájezd na brněnský Bajkazyl. Zahrají Crooked Letter a Trophies
Danny 28/02/2017 Pozvánky

V březnu vyrazili společně na evropské tour švédské kapely Trophies a Crooked Letter. Z devíti naplánovaných koncertů jsou čtyři v České republice. 29.3. se turné zastaví v brněnském Bajkazylu, kde oběma kapelám bude dělat společnost čerstvá domácí banda War Reporter. Start ve 20:00.

Crooked Letter (Black Star Foundation, Gävle, Švédsko) – melodický emo/hardcore školy devadesátých let. Za své největší vlivy uvádějí švédské emo kapely 90. let jako Leiah nebo Serene. Na obou kytarách v téhle kapele najdeš kytaristy švédských Meleeh a pokud ti ještě pořád z těhle jmen žádné nic neříká, tak další klíčové slova jsou The Get Up Kids, Texas Is The Reason, Brand New a pro ty mladší třeba Title Fight, Turnover nebo Citizen.

Trophies (Malmö, Švédsko) – pokud něčím švédská hardcorová scéna v současné době zásobuje hodně kvalitně, tak je to temný, špinavý, avšak pořád melodický hardcore. Trophies jsou právě jedna z těhle kapel.

War Reporter (CZ) – nová kapela lidí z My Funeral ….trošku míň ema a víc metalu. Klíčové slova Cancer Bats, Everytime I Die nebo Alexisonfire.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com