Kids and Heroes
Švédská skate punk legenda Satanic Surfers míří do Rock Café
Michaela Klocová 15/10/2019 Pozvánky

Po letošním úspěšném koncertu na festivalu Pod Parou se švédská skate punková legenda Satanic Surfers vrací zpět do ČR, půjde navíc o jejich historicky vůbec první koncert v Praze! Aktuálně jsou na turné s Lagwagon a v rámci volného dne si odskočí na vlastní koncert k nám do Rock Café. Ten se uskuteční už v pondělí 18. listopadu. Vstupenky jsou k dostání přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut.

Satanic Surfers rozhodně nejsou na scéně žádnými nováčky. Letos slaví 30. výročí a energie mají stále na rozdávání. V loňském roce vydali první album od svého návratu na scénu. Právě s albem Back from Hell, ale i s průřezem z celé jejich tvorby zavítají do Rock Café, a to v čtyřčlenné sestavě, kdy Rodrigo Alfaro znovu zasedne za bubny. Švédské legendě předskočí dvě domácí party New|Old a Antisocial Skills.

Svátek pro všechny fanoušky skate punku proběhne v pondělí 18. listopadu v pražském klubu Rock Café. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 280,- + poplatky přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut.


Více informací: www.rockcafe.cz

FB událost: http://www.facebook.com/events/626726267853385/

O autorovi

Šéfová. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com