Kids and Heroes
Švédi Subwaste se po roce vrací do Prahy, přivezou Saturday’s Heroes
Sabina 01/08/2013 Pozvánky

Téměř před rokem předvedli švédští Subwaste v našlapaném pražském Crossu skvělou show, kterou by si letos rádi zopakovali. Ve čtvrtek 22. srpna zahrají společně se svými krajany Saturday’s Heroes opět v Crossu a opět zdarma.

Subwaste jsou čtyřčlenná partička ze švédského Örebro hrající melancholický garážový punkrock. Pokud si rádi poslechnete třeba Bombshell Rocks nebo Splitside, nepohrdnete ani Subwaste. Jejich posledním studiovým počinem je splitko (recenze) s partou Stabbed in Back z Nového Mexika, které jste mohli minulý rok vidět v Crossu hned po Subwaste. Na koncertě tedy rozhodně zazní asi největší pecka ze zmiňovaného splitka Umbrella a pak samozřejmě starší kousky ze zatím jediného regulérního alba Broken Machine.

Saturday’s Heroes tvoří taky čtveřice chlapů, tentokrát ze švédského Finspångu, kteří se dali dohromady v roce 2008. Na turné se Subwaste se vydali hlavně proto, aby světu naživo předvedli nové EP Stories Left Untold, které obsahuje celkem šest songů a vyšlo na konci dubna. Saturday’s Heroes tvrdí, že se rock’n’roll má hrát nahlas a s hrdostí. Přijďte se teda přesvědčit, jestli se tohohle pravidla sami drží!

Vstup je ZDARMA, koncert bude začínat po 20.00 a končit se bude před půlnocí, takže se stihnete bez obav dostat domů.

FB event: www.facebook.com/events/527031264013628

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com