Kids and Heroes
Summer Punk Party odhaluje první kapely, přijedou Total Chaos nebo Billy the Kid
Marek Hadrbolec 16/02/2019 Pozvánky

Prvních pět jmen, dvě zahraniční a tři domácí, už visí na nástěnce letošního ročníku volyňské Summer Punk Party. Do jižních Čech se v srpnu chystají Punk Floid, Supertesla, kostaričtí Billy the Kid nebo Total Chaos z LA.

Na prvorepublikové koupaliště ve Volyni se kapely a roztančené publikum vrátí 16. srpna. Summer Punk Party má mezi tuzemskými festy své jedinečné místo, a to nejen díky hudební náplni, ale taky unikátnímu areálu, který spojuje pódium, stanové městečko a také bazén s přírodní vodou. A kde jinde se můžete na svou oblíbenou kapelu dívat přímo z bazénu?

O pořádný kotel se až z Kostariky přiletí postarat smečka s názvem Billy the Kid a street punks z LA Total Chaos – ti jsou prvními potvrzenými zahraničními jmény letošního ročníku. K hardcore punkové exotice už ale přibývají i další kapely. Do Volyně se tak už chystají kultovní Punk Floid, brněnsko/pražská stoupající hvězdička Supertesla nebo budějovická mlátička Better Way.

Další jména budou bezpochyby přibývat a určitě je nasnadě se zamyslet, jestli do letošního, osmého ročníku Summer Pank Party, zapíšete také to svoje.

Foto: Stanislav Hubáček

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com