Kids and Heroes
Street Dogs – Back To The World
Hurvy 05/01/2008 CD, Recenze

Nejsou to skoro ani dva roky a je tu další řadovka s názvem Back To The World od Street Dogs z Bostonu. Tato hvězdná čtveřice složená z několika kapel jako Dropkick Murphys, Bruisers a dalších, nám opět připravila melodické hitovky s výrazným zpěvem Mikea, bývalého zpěváka z Dropkick Murphys. On vlastně se svým zpěvem dělá kapelu takovou, jaká je. Jeho zpěv doplňovaný chorály dělá z každé skladby hit.

Na albu je 12 písní a z toho dvě jsou z jejich EP, které vyšlo ke konci loňského léta 2004. Strike a Blow, You Alone a nebo titulní Back To The World mě přesvědčily o tom, že Street Dogs jsou po Dropkick Murphys má nejoblíbenější kapela. Krátká Drink Tonight potěší milovníky hardcoru a ukazuje, že kapela by mohla hrát jakýkoli druh muziky a pořád to bude skvělé.

Zbytek písní je ve středně rychlém tempu, které je melodické jak kytarově tak i zpěvem. Prostě jak první CD Savin Hill, tak i Back To The World se klukům z Bostonu prostě povedlo. Doufám, že udrží nastavený standard a příští rok se dočkáme dalšího, v pořadí už třetího alba.

O autorovi

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com