Kids and Heroes
Stoner legendy Fu Manchu vydávají dvanáctou desku a chystají se do Prahy
Danny 08/02/2018 Novinky, Zahraniční

28 let nepřetržité existence. Fu Manchu jsou základním pilířem kalifornského stoner rocku a 9. února vydávají nové album Clone Of The Universe.

Fu Manchu z nové nahrávky zatím sdílí titulní song a písničku (I’ve Been) Hexed. Celkem bude na desce sedm zářezů, včetně závěrečného, osmnáct minut dlouhého opusu Il Mostro Atomico. Ten je údajně úplně nejsilnějším počinem v historii kapely, je rozdělen do čtyř částí a hostuje v něm Alex Lifeson, kytarista Rush.

Po vydání Clone Of The Universe zamíří Fu Manchu do Evropy na turné, které se zastaví i v ČR. Tuzemský koncert proběhne 14. března v pražském klubu Storm, kam byl pro velký zájem přesunut ze strahovské Sedmičky.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com