Kids and Heroes
Starák Fest láká do Říčan na Smacka, Fast Food Orchestra i Nežfaleš
Redakce 06/07/2017 Pozvánky

Léto je pro každého časem plným zábavy, sportu, dobré hudby a nálady. To všechno splňuje festival Starák v Říčanech, který v letošním srpnu oslaví své 13. narozeniny. Sice je to stále mladík, ale má na svém kontě nespočet zářezů převážně z české, ale i zahraniční hudební scény. Nejen že se pyšní zvučnými jmény, ale také tím, že se jedná o neziskovou akci, kde hlavní myšlenkou všech zúčastněných, a to včetně organizátorů, je užít si výše zmiňované letní radosti a zároveň přispět dobré věci.

Line-up:

SMACK ★ FAST FOOD ORCHESTRA ★ E!E ★ QUEENS OF EVERYTHING ★ THE CHANCERS ★ NEŽFALEŠ ★ HOPES ★ JUST FOR BEING ★ BACKFIST ★ TIME SHIFTERS ★ 1ST CHOICE ★ CROSSROADS ★ FORHUNDRTDTOLS

Součástí festivalu je i druhá menší stage s elektronickou hudbou, kde se můžete odreagovat u d´n´b a dalších DJ´s. Kromě hudebního programu má STARÁK pro návštěvníky připraven i denní program v podobě divadel pro malé i velké diváky. Budou probíhat turnaje v nohejbalu a stolním tenise a vítěz bude navždy vzpomínán a po zásluze odměněn.

Starák Fest – 11. – 12. 8. 2017
Strašínská, Říčany 251 01
Radošovice | Staré koupaliště

Vstup: 100 Kč / děti zdarma

Další info na fb eventu.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com