Kids and Heroes
Srdečné pozdravy z Irska. Raglans vydávají první desku
Danny 20/03/2014 Novinky, Zahraniční

Dublinská kapela Raglans má nejen skvělý název, ale konečně i debutovou desku. Tahle čtveřice hraje od roku 2010 energický mix indie a punkrocku s trochou irského folku. Jestli ale máte na mysli housle a flétny, jste mimo – tady jde o příměs kvalitního akustického písničkářství načichlého sychravým počasím.

Jejich stejnojmenné jedenácti-písňové album vychází na konci března u Independent Records Ltd. a nemůže na ní chybět ani pecka (Lady) Roll Back The Years, ke které v lednu kapela zveřejnila i videoklip. Doufejme, že v letošním roce opustí Raglans ostrovy a vyrazí i na pevninskou Evropu, naživo jsou prý vynikající.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com