Kids and Heroes
SPS, The Fialky nebo Houba se sejdou na tradičním Za koule punk festu v Praze
Redakce 20/05/2019 Pozvánky

Kámoši z mokrý čtvrti se opět sejdou na Za koule punk festu v Modré Vopici! Letos akce vychází na čtvrtek 27. června. Tahákem jsou jako vždy špičky domácí punkové scény v čele s oblíbenými veterány S.P.S. a počernickou „sedmdesát sedmičkou“ The Fialky, kteří akci posledních devět let pořádají.

Tradičně pak také vystoupí Punk Floid v čele s charismatickým Floutkem, jejich souputníci Volant s nesmrtelným hitem o Bledulých, v neposlední řadě také zahraje ústecká Houba, která hlásí novou řadovku. Poprvé se tu představí hned dvě party – první jsou Baby Secondhand, za kterými stojí (pomalovaný) Bart, známý z kapel Proti směru a Staré pušky, kde krom něj zde hraje i známá tattoo celebrita Bekus, a druhá je mladá banda a parádní novinka na scéně Nevhodné Loutky.

Za koule Punk Fest je akce, která má tradici dlouhou jako snad pražský klub Modrá Vopice samotný – téměř 25 let. Akce měla více názvů, od lakonického Punk fest přes Dr. Martens fest až po v posledních letech ustálený Za koule punk fest. Poznávacím znamením však vždy byla jedna zásadní skutečnost – akce se konala na konci školního roku, původně v pátek, v posledních letech ve čtvrtek. Čtvrteční termín tak bohužel sice nezachovává úplně původní tradici ve formě vstupu zdarma pro majitele aspoň jedné pětky na vysvědčení, což je ale bohatě vykompenzováno tím, že pětkař si jde druhý den pro vysvědčení se zaslouženě poctivou kocovinou!


Klasická akce na konec školního roku se skoro 20letou tradicí, čerpající z neopakovatelné atmosféry legendárního klubu na Praze 9! Punkrock, grilování a kámoši z mokrý čtvrti!
Start 17:00 / vstup 300,- / Akce se koná pod střechou!
Line up: SPS (official), The Fialky, Punk Floid, Houba, Volant, Baby Secondhand, Nevhodné loutky + After: Punk Dj

Fb event: https://www.facebook.com/events/2321033011465210/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com