Kids and Heroes
Špilberk žije! V Brně zahraje Nežfaleš, Supertesla a Louty
Danny 28/05/2020 Pozvánky

Životy se pomalu začínají vracet do svých starých kolejí a rozjíždí se kolotoč koncertů. Přežili jsme a to je třeba oslavit. Dali jsme tedy dohromady tři kapely, které spojuje dlouholeté přátelství, texty v češtině a taky vědomí, že ze stejných kořenů se dá vydat různými směry. Open air sezónu v Letním kině na Špilberku tedy zahájí 28. května pražská Nežfaleš, skoro domácí Supertesla a roudnická banda Louty.

Nežfaleš – 18 let na scéně, neuvěřitelný koncertní zápřah, refrény, co se zařežou do hlavy a slogany, co se už staly kultem. Pražská Nežfaleš je stálicí české punk rockové scény, hvězdy večírků a kámoši na baru. Proslýchá se, že kapela aktuálně pracuje na materiálu pro novou nahrávku a na Špilberk navíc pánové vezou čerstvou re-edici alba Každej klub i bar, které tak poprvé vychází na vinylu.

Supertesla – brněnsko-pražská parta beznadějných romantiků poprvé naživo v nové sestavě. Kolegové z vinylového splitu s Nežfaleš přivezou na kopec staré hity, i čerstvé songy z chystaného debutu. Tuzemská odpověď na The Gaslight Anthem s vlivy Bruce Springsteena, Toma Pettyho i staré punkové školy.

Louty – syčáci z Podřipska, cháska z Polabí. Raubíři, co jedou na vlně skejtových kapel dvě dekády nazpátek a nechtějí zestárnout. Není nad to, zahájit večer ve společnosti dobrejch lidí se špatnou pověstí…

28.5.2020 od 18:00
Letní kino Špilberk, Brno
FB event: https://www.facebook.com/events/926664747772639/

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com