Kids and Heroes
Špičky evropského stoneru Stoned Jesus se chystají do Brna
Marek Hadrbolec 24/09/2018 Pozvánky

Stoner metal táhne a baví. A špička právě tohohle někdy až nadpozemsky znějícího žánru se řítí do Kabinetu Múz v Brně. Mluvím o ukrajinském zjevení s názvem Stoned Jesus. dlouhé skladby, neskutečně podmanivé kytarové riffy, melodie a psychadelično. To vše jsou premisy téhle hvězdné trojice. Přestože je tenhle koncert až 20. října, lístky rychle mizí. Stoner metalové nebe volá, tak odpovězte dříve, než se jeho brány nadobro zavřou.

I přes svou specifičnost je stoner metal příjemně stravitelným žánrem skoro pro každého a právě tenhle koncert je ta nejlepší možnost jak se do něj taky nechat vlákat. Jako návnada poslouží hity z předchozích desek, například ze skvělé Seven Thunders Roar, ale i zbrusu nová placka s názvem Pilgrims.

Zhuleného Ježíše doplní na scéně ještě ukrajinští Somali Yacht Club, kapela, která by Kabinet dost možná obsadila i sama. Jejich hudba se s tou od Stoned Jesus může směle měřit a rozhodně nejsou jen tak nějakou předkapelou. Somali Yacht Club mají vlastní, nezpochybnitelnou hodnotu.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com