Kids and Heroes
Spící Nežfaleš se probudí kvůli čtyřem koncertům Kids And Heroes Xmas
Danny 21/09/2015 Cz/Sk, Novinky

Když téměř před rokem ohlásila jedna ze stálic naší punkrockové scény pauzu na neurčito, byl to pro většinu lidí a příznivců dosti nečekaný krok. Vždyť Nežfaleš za 12 let své existence nikdy nepolevili v koncertování nebo natáčení alb a singlů. Rok se s rokem sešel a pauza stále trvá. Teď ale přišel čas ukázat se aspoň na chvíli opět mezi svými!

Hibernaci kapely prožívá každý člen po svém.

„Moucha s Petrem pravidelně zkouší s novým projektem, o kterém myslím brzy všichni uslyšíme. Kráťa tu a tam oživí partičku Brain Drain, kromě toho má rádio, kde jednou měsíčně moderuje svůj pořad. A já? Já si tu kapelní neaktivitu vyloženě užívám. Sám mám rád ty klišé, když muzikanti říkají, jak zjistili, že bez pódia nemohou být. Já už ale teď vím, že já naprosto v klidu můžu,“ říká frontman Radek.

Přesto se kapela rozhodla potěšit své příznivce, pozdravit přátele a opět si na čtyři večery užít neopakovatelnou atmosféru tradičních Kids And Heroes Xmas!

„Někdy v létě jsme se začali bavit o tom, že jestli něco odehrát, tak tohle. Mám rád tradice a tady jsou naplněny beze zbytku. Uvidíme se s kamarády ze spřátelených kapel a doufám, že všechny, co nás mají rádi, potěšíme klasickými songy. Bude to exkluzivně jen na tyhle čtyři akce, takže si dáme obzvlášť záležet,“ usmívá se Radek.

Cirkus Kids and Heroes Xmas 2015 navštíví stejná místa jako vloni. 11.12. Plzeň, 12.12. Praha, 18.12. Olomouc a 19.12. Brno. Přidejte se na fb event.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com