Kids and Heroes
Speedözer přivezou do Bubnu nálož poctivého špinavého rock’n’rollu
Martin Suicide 01/10/2014 Pozvánky

Baví tě zběsilý tempo Peter Pan Speedrock a miluješ Motörhead? Jo? Tak v tomhle případě pro tebe bude Myslíkova 8 a Klub Buben ve čtvrteční večer 23. října tou správnou adresou, přijedou totiž Speedözer a The Go-Hards!!

Existuje totiž spousta zaručenejch způsobů, jak si to hodit – a umlátit si hlavu o podlahu ve frenetickým pogu patří mezi obzvlášť vypečený. Belgický trio Speedözer je ztělesněním všeho podstatnýho, co se v rock’n’rollu odehrálo od 70. let do současnosti. Muzikou počínaje a „badass attitudem“ konče. Bart, věčně nasranej frontman, basák Kevin, co vypadá jak vyhazovač z nejposlednějšího z posledních bruselskejch bordelů, a bubeník Nico, kterýmu byste si uprostřed noci v podchodu o cígo fakt neřekli. Jejich vystoupení netrvaj z pravidla dýl jak půlhodinu, po kterou budeš potit krev a chcát magi v kostkách!

Circle Jerks, Black Flag a Misfits. Do kurev kvalitní společnost! Tohle jsou mimochodem tři kapely, který The Go-Hards! uváděj jako svojí inspiraci a jedním dechem dodávaj, že pokud něco patří na stage, pak je to vožralost a nahota! V tý Belgii to prostě uměj, a je víc než jasný, že Speedözer si na svoje turné nemohli vybrat lepší parťáky!

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com