Kids and Heroes
SOUTĚŽ: Vyhrajte vinyl a vstup na koncert ruských Oi! punkerů Zapoy
Danny 20/10/2015 Magazín, Soutěže

V sobotu 24. října oslaví v pražském Bubnu hudební vydavatelství Tough Times Music dva roky existence a jako hosty si pozvalo moskevské Oi! punkery The Zapoy!, kteří právě vyrazili na své první evropské tour. The Zapoy! vloni vydali své debutové album Skinhead Power pod hlavičkou MLM Records a letos sedmipalcový split s Bystreet u Tough Times Music. A právě ten můžou dva šťastlivci vyhrát v naší soutěži spolu s lístky na jejich sobotní koncert v Bubnu.

Stačí nám jen napsat, jaké tři ruské Oi!, punk nebo hardcore kapely znáte.

Odpovědí s předmětem Zapoy a celým vaším jménem posílejte na soutez@kidsandheroes.com nejpozději do 20:00 dne 23. října. Výherce zveřejníme zde a na našem facebooku. Oba vylosovaní vyhrávají jeden lístek a jednu desku.

Vylosováni byli Sandra Pechová a Adam Rotta, gratulujeme! Co a jak dáme vědět emailem.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com