Kids and Heroes
Soutěž: Vyhrajte lístky na unikátní koncert Siberian Meat Grinder na brněnském Špilberku
Danny 19/07/2018 Magazín, Soutěže

Moskevská thrash-rapová banda Siberian Meat Grinder je na nikdy nekončícím turné a 22. července se zastaví i v Brně. Nejedná se o ledajaký koncert, ale o show přímo na hradbách hradu Špilberk v areálu Letního kina. Ve spolupráci s brněnským klubem Eleven jsme pro dva z vás přichystali lístek na koncert.

Stačí se stát naším fanouškem na facebooku a odpovědět na otázku: Jaké zvíře je pevně svázáno s existencí Siberian Meat Grinder ?

Odpovědi s celým vaším jménem a předmětem Siberian Meat Grinder posílejte na soutez@kidsandheroes.com nejpozději do 23:00 dne 21. července.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com