Kids and Heroes
SOUTĚŽ: Vyhrajte čtyři vstupy na koncert White Lung
Danny 07/04/2014 Magazín

Do Evropy se vrací kanadská kapela White Lung. Tahle divoká, převážně holčičí a samou chválou opředená (momentálně) trojice se představí tentokrát ve čtvrtek 15. května v pražském klubu Futurum. Zkuste s námi štěstí a vyhrajte čtyři lístky na koncert téhle vancouverské bandy, ke které se na tour se svojí baskytarou přifaří Hether z Wax Idols.

Soutěžní otázka zní:

17. června vyjde White Lung nová deska. Jaký ponese název?

Odpovědi s celým vaším jménem posílejte na soutez (zavináč) kidsandheroes.com do půlnoci 13. května. Do předmětu pište White Lung. Soutěží se o 2 x 2 vstupy. Výherci budou uveřejněni 14. května na webové stránce i facebooku Kids And Heroes.

Vylosovány byly:

Oľga Marcinová
Petra Poliaková

Výhercům gratulujeme! Kontaktováni budou emailem.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com