Kids and Heroes
Soundtrack filmu Čtyři slunce rozsvítí Vypsaná Fixa, N.V.Ú, SPS nebo E!E
Michaela Klocová 29/02/2012 Magazín

Pokud máte rádi české filmy a hledáte nějaký tip, jeden pro vás máme. Příští týden jde do kin nový film režiséra Bohdana Slámy Čtyři slunce, ke kterému nahrála soundtrack pardubická kapela Vypsaná Fixa. Ve snímku ale zazní i skladby od N.V.Ú, SPS nebo E!E.

V hlavních rolích filmu, který se natáčel minulý rok v jižních Čechách, uvidíte například „máničku“ Karla Rodena nebo „punkáče“ Jiřího Mádla.

Ve filmu si zahrál i náš kamarád Zdeněk Mareš, kterej seřeže máničku Karla Rodena,“ píše na svém fb profilu kapela SPS, od které by ve filmu měla zaznít skladba Máma z desky Jsme v hajzlu. Objevit by se měly také songy od N.V.Ú. nebo E!E.

Dodejme, že režisér a scénárista Bohdan Sláma patří k nejúspěšnějším českým filmařům posledních let, například za film Štěstí obdržel Hlavní cenu na MFF v San Sebastianu a Českého lva za nejlepší film roku 2005. Snímek Čtyři slunce byl také jako vůbec první český film vybrán do soutěže prestižního amerického filmového festivalu Sundance Film. Evropská premiéra proběhla na MFF v Rotterdamu.

V následujícím videu se můžete podívat na trailer k filmu:


O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com