Kids and Heroes
Soundtrack k úpadku civilizace. Do Prahy míří holandští Gold
Danny 12/02/2018 Pozvánky

Ván Records – jak jinak. Holandský post-punk-cokoliv sextet Gold se vrací do Prahy s aktuálním dlouhohrajícím poselstvím jménem Optimist.

A jak to tak bývá, nebude to nic veselého. Hlas Evy Mileny s lehkým úšklebkem protančí vašimi splíny až k lomozící kytarové stěně věčného zápolení. A co bude dál? I vy musíte zemřít.

Gold oslnili už v roce 2012 debutem Interbellum a brzy jim byl domovský Rotterdam malý. Hned se svou prvotinou zakotvili u Ván Records, domovském labelu Carone, Urfaust, nebo (DOLCH), utvrdili svou pozici albem No Image a u Ván zůstali i s loňskou deskou Optimist. Své poslední naléhavé, apokalyptické dílo teď Gold představí v pražském Crossu. Smutný večírek odstartují rakovnická děvčata Core Belief. Zvuky, vůně, energie, touha.

Gold, Core Belief
18. 2. 2018 20:00
Cross Club, Praha 7, Plynární 23

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com