Kids and Heroes
Současný zámořský raw punk a crust: Vägra a Napalm Raid na Phobia Records
Martin Suicide 19/11/2017 Novinky, Zahraniční

Místní agilní crustové vydavatelství Phobia Records vypustilo do světa dva nové tituly zámořské provenience: Demonstration 2016 LP od Vägra a Wheel of War LP od Napalm Raid.

Vägra servírují parádní hrubý d-beat / raw punk v tradici Anti Cimex, Crude SS, Mob 47 s japonským vlivem alá Framtid / Confuse nebo Disclose. Povinnost pro všechny, kteří mají rádi skandinávský käng mixovaný se starými dobrými Discharge se špetkou japonské zběsilosti. V sestavě najdete velice aktivní postavičky současné US raw punk scény, které současně působí v kapelách jako Butcher, Ectoplasm nebo Vermin či Exit Dust. Evropský press vychází v nákladu 200 ks na černých vinylech a 100 ks na mixu barevných vinylů.

Wheel of War je nové album kanadské crust / d-beat kapely Napalm Raid, kterou lze hravě přirovnat ke kapelám a jejich produkci z konce 80. a začátku 90. let, tudíž očekávejte mocný a hrubý crust core ve stylu Doom, Extreme Noise Terror nebo Heresy. Mohutný zvuk je samozřejmostí. Jedenáct výstřelů přesně mířených jako komentáře k aktuálním sociálním tématům, stejně jako výstřely do vlastních řad.

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com