Kids and Heroes
Sólová deska kytaristy Social Distortion je na spadnutí
Michaela 01/02/2012 Novinky, Zahraniční

Jak už je v poslední době zvykem, řada interpretů informuje fanoušky o novinkách přes sociální sítě, a jinak tomu není ani v případě Jonnyho „2 Bags“ Wickershama, kytaristy kapely Social Distortion. Ten na svém twitteru zveřejnil, že práce na jeho sólové nahrávce jsou u konce.

Už jsem skoro dohnal všechny věci, které jsem během turné zanedbával. Mimo to jsem také nahrával nějaké vlastní věci a pomalu začal pracovat na sólovém albu. Ale na nic nespěchám,“ řekl Wickersham v loňském květnu v rozhovoru pro Riverfront Times.

Album je nyní hotové, ale zatím není stanoveno žádné datum vydání. Jediná bližší informace se týká hostů, které si na svou prvotinu „2 Bags“ pozval. Za bicí usedl Pete Thomas a basy se chopil Davey Faragher, které můžete znát z Elvis Costello & The Attractions.

„Chtěl jsem mít na desce skvělé muzikanty a zároveň lidi, které obdivuji,“ dodal k výběru hostů Wickersham, který je členem Social Distortion od roku 2000. Působil ale také v kapelách jako U.S. BombsThe Cadillac Tramps nebo Youth Brigade.

O autorovi

Šéfová. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com