Kids and Heroes
Snímek SLC Punk! se dočká pokračování, podívejte se na trailer
Sádlo 23/02/2015 Magazín

SLC Punk! je dnes již kultovní film, natočený roku 1998 režisérem Jamesem Merendinem. Děj o dvou kamarádech a jediných „pravých“ punkerech ze Salt Lake City je situován do 80. let. Ve filmu jsou zachyceny veškeré radosti i starosti denního života hlavních hrdinů Steva a Heroin Boba, jako jsou vyjížďky do sousedního státu pro silnější pivo, návštěvy koncertů a debaty o smyslu punku a anarchie. A teď se chystá pokračování.

Pokračování SLC Punk! s podtitulem Punk’s dead má vyjít během letošního roku. V traileru nám vstal z mrtvých náš oblíbenec z prvního dílu Heroin Bob, aby nás přivítal větou „Back in the day, this is totally where I f—king died“ a připomněl nám, že z něj zombie nebude. Film bude doplněn soundtrackem od kapel, jako jsou Rancid, The Exploited či Screeching Weasel. A nám zbývá jen doufat, že se tenhle film dočká premiéry v českých kinech na rozdíl od svého předchůdce.

O autorovi

Garáž, sypec, fast'n'roll

1 Comment

  1. Tony R'n'R Youngfield 26/02/2015 at 12:59

    Sakra, dvojka SLC? To jsem na ně zvědav. Jednička – ne, že by se mi nelíbila, mám rád filmy se scénovou tématikou, nicméně, bylo to dost zvláštní. Na jednu stranu komedie, na druhou až drama a tragédie, místama feťácká schýza ála Trainspotting (proti Trainspottingu nic, ten zbožňuju, ať je sebezhovadilejší…). Nebylo to špatný, ale u těchto „cool“ punkáčskejch filmů mám strach, že trochu sklouzávají po povrchu a mají sklony k prvoplánovitosti. Proto mám asi radši syrovější nebo biografičtější kousky (This Is England, Quadrophenia, Walk The Line, Cadillac Records a podobně…). Ale SLC dvojku si utéct rozhodně nenechám! :)

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com