Kids and Heroes
Smrt nebo vězení? Lucifer Star Machine v novém videoklipu
Danny 15/04/2014 Novinky, Zahraniční

Už třetí videoklip ze své poslední desky Rock’n’Roll Martyrs si pro nás připravila londýnská banda Lucifer Star Machine. Tentokrát kapela představuje po skladbách Dead And Gone a Sulphur And Speed svůj song Death Or Jail. Lucifer Star Machine stojí na charismatu frontmana Tora Abysse, tatéra, který se mihnul třeba i v klipu Stay Back od The Brains, a samozřejmě Txutxo Kruegera, bubeníka Total Chaos a Last Resort, který doplnil kapelu v loňském roce.

Nezapomeňte, že se Lucifer Star Machine ukážou 15. května na strahovské sedmičce po boku výborných Slaves Of Stadium Rock. My tam chybět rozhodně nebudeme.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com