Kids and Heroes
Smrt nás nezastaví! Teenage Bottlerocket pokračují s bubeníkem Old Wives
Danny 21/01/2016 Novinky, Zahraniční

Když vám v kapele znenadání zemře zakládající člen, kamarád a nedej bože sourozenec, máte dvě možnosti. Zabalit to, zamknout se v bytě a už nikdy nevyjít, nebo se přes to přenést a kapelu hnát dál jako odkaz mrtvého parťáka. Smrt Brandona Carlislea z Teenage Bottlerocket byla šokem pro všechny, ale truchlení už bylo dost. Po necelých třech měsících od smrti svého bubeníka Teenage Bottlerocket oznámili, že místo za bicími po Brandonovi přebírá Darren Chewka, kterého můžete znát z kanadských The Old Wives. Jak to vypadalo na společné zkoušce, se můžete podívat na videu.

The Old Wives nejsou od Teenage Bottlerocket žánrově daleko. Jejich zatím poslední nahrávkou je dva roky starý split s The Blendours a je tomu pár týdnů, co ve studiu dokončili novou řadovou desku. Pod článkem si můžete pustit první ukázku z ní.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com