Kids and Heroes
Slušní občané Bostonu zavolali policii na punkera s nábojnicovým opaskem. Skončil ve vazbě
Danny 15/07/2015 Magazín

O tom, že se svět definitivně zbláznil a co může zapříčinit neustálá atmosféra strachu vyvolaná mainstreamovými médii, se přesvědčil v pátek 10. července Adam Young ze začínající crustové kapely Hexxus. Když v Bostonu nastoupil do městského autobusu, několik cestujících propadlo panice a zavolalo policii, protože měl kolem pasu nábojnicový opasek. Obávali se, že každou chvíli vytáhne zbraň a navíc měl na rukou kožený náramek z ostny.

Policie Younga zatkla kvůli podezření na nedovolené ozbrojování, nošení nebezpečné zbraně, výtržnictví a umístila ho do vazby. Po víkendu byla obvinění stažena na žádost státního návladního, jelikož se prokázalo, že nábojnice jsou jen repliky a nemůžou být použity ke střelbě. Žádná jiná zbraň se u Younga nenašla, a tak byl crust-punker po pár dnech propuštěn. Kdo by to byl řekl, že punk bude opět po téměř čtyřiceti letech vyvolávat paniku?

Hexxus chystají v dohledné době své debutové EP s názvem This House Is Not A Home.

bullet-belt-guy

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com