Kids and Heroes
Slunce, surf a kocovina. Wavves zveřejňují ukázku z plánované desky
Danny 21/07/2015 Novinky, Zahraniční

Wavves, to je de facto Nathan Williams. A Nathan Williams už ví, že koktejl z diazepamu, extáze a chlastu není úplně na pohodu, a taky ví, že na label se nesmí v rukavičkách. Zveřejnil totiž první ukázku z páté řadové desky Wavves, která ponese název V, bez souhlasu Warner Music. Vydavatelství chtělo písničku stáhnout, ale Williams skrze fakující tweety pohrozil, že zveřejní celé album, takže si můžeme písničku Way Too Much pustit pod článkem.

Na konci června vyšlo Wavves album v kolaboraci s Cloud Nothings s názvem No Life For Me a pustit si něco z něj můžete tady. Poslední řádovou deskou Wavves je Afraid Of Heights z roku 2013, připomeňte si ji v recenzi.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com