Kids and Heroes
Slovenský festival Punkáči deťom ohlašuje pro letošek další nálož kapel
Danny 14/03/2017 Pozvánky

Slovenský festival Punkáči deťom se i letos rozhodl bojovat o místo mezi nejlepšími akcemi léta a ohlašuje další nálož kapel, která na ročníku 2017 zahraje. Letos se přehlídka toho nejlepšího, co v československém punku najdete, uskuteční v termínu  31.8. – 2.9. 2017 a po loňském sukcesu se opět vrátí do obce Opatovce u Trenčína. Už v prosinci loňského roku ohlásil organizační tým mimo jiné vystoupení kapel Princovia, The Wilderness, Nežfaleš nebo Totální Nasazení.

Nově do line-upu přibyla sax-rockabilly banda z Martina Mr. Teddy And The Sidekicks, která v dubnu vydá dvanáctipalec s názvem Born In Wrong Time. Z opačné strany spektra přijedou púchovští hardcore-punkeři S.N.T., jejichž kořeny sahají až do devadesátých let a jsou svázáni s kapelami jako Načo Názov a Picasso Blot. Chybět nemůžou ani Box z Dolného Srnie, kterým před pár dny vyšel nový singl Sociálna depresia. Takhle čerstvý rock’n’roll se napříč Slovenskem hledá těžko!

Na festivalu Punkáči deťom letos zahrají i power-popová banda z Nového Mesta nad Váhom Zašitá Diera a senická kapela Mišý Šramot, která se i přes změny v sestavě řítí kupředu. Českou scénu budou reprezentovat punkáči z Brněnce u Svitav Vision Days, kteří vloni vydali CD Dokonalý svět a také opavská Oi!-punková stálice Proti Směru.

V roce 2016 se festivalu povedlo pro nemocné děti vybrat téměř 16000 Eur. Lístky si v předprodeji si aktuálně za cenu 20 EUR můžete zakoupit zde.

Kdy: 31.8.2017 – 2.9.2017
Kde: Rybníky u obce Opatovce, Trenčín
Info: http://punkacidetom.sk/

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com