Kids and Heroes
Skywalker pokřtí v Rock Café nové album Liberty Island
Dommynick 31/05/2014 Pozvánky

V sobotu 14. června se v pražském klubu Rock Café uskuteční křest debutového CD kapely Skywalker s názvem Liberty Island. Aby toho nebylo málo, své EP pojmenované ITEM(S) zde také pokřtí kapela Suffocate With Your Fame. Dále zahrají kapely HOPES a EFCO. Akci pořádá Full Heart Agency a my se máme na co těšit!

Skywalker – HC sebranka vznikla v roce 2010 a tentýž rok stihla natočit své první EP Hic Sant Leones. V létě roku 2011 vzniklo druhé EP Arkham, které se setkalo s daleko větším ohlasem na české hardcorové scéně. Kapela poté vyráží na klubové turné po celé ČR a zavítá také na Slovensko. Ke konci roku 2012 vydávají své třetí EP pojmenované Babylon, které je pro kapelu zlomové jak zvukem, tak úspěchem. V roce 2013 kluci přidávají i hraní na festivalech a turné po Slovensku a Rakousku, tour po Kanadě a později i po Evropě. Skywalker měli tu čest zahrát si na jednom pódiu se jmény jako First Blood, Till We Drop, Pay No Respect a mnoha dalšími.

Suffocate With Your Fame – šestičlenná  banda z černošic vznikla seskupením kapel False Hope a Back to Grape. V jejich tvorbě je slyšet kromě hardcoru také death metal s prvky klasického metalu. V roce 2010 začínají koncertovat a v srpnu tohoto roku točí své debutové EP pod jednoduchým názvem EP 2010. V květnu 2011 vyhrávají soutěž MetalGate Massacre, čímž získávají možnost natočit album u MetalGate Records a vzniká z toho deska New World Order.

Lístky lze koupit v předprodeji v Rock Café za 100 Kč a na webech Goout.cz a Ticketstream.cz.

O autorovi

skejtporning, kytárka & rokenról!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com