Kids and Heroes
Ska-reggae nářez Yellow Umbrella v pražském Bubnu
Redakce 19/10/2015 Pozvánky

Živá vystoupení kapely Yellow Umbrella hrající svižné ska s prvky jamajského reggae i vlivů z východní Evropy, jsou koncertní senzací. Atmosféra jejich show je neopakovatelná, plná tryskající energie a je třeba ji osobně zažít. Yellow Umbrella pochází z Drážďan a funguje s kratšími pauzami 20 let. Právě u této příležitosti jede turné v rámci něhož se zastaví 20. listopadu v pražském klubu Buben.

Kapela u nás za dobu své existence odehrála bezpočet koncertů v klubech jako Roxy, Rock Café, 007 a dalších a má u nás svou věrnou fanouškovskou základnu. Jak bylo napsáno výše –nejedná se o čisté reggae nebo ska, ale kapela v sobě mísí různé vlivy od původního jamajského reggae, přes svižné ska, občasné balkánské rytmy a můžeme slyšet i východoevropské vlivy. Rozhodně je na co se těšit a vy byste si neměli nechat ujít možnost vidět naživo tuto zajímavou hudební fúzi v podání osmičky vyfešákovaných pánů v jedinečné atmosféře Bubnu.

Přijďte si připomenout atmosféru let, kdy při akcích jako Skankin´ Praha praskaly kluby ve švech a tančilo se až do rána. Po koncertě budete mít možnost protančit střevíce za doprovodu legendární pražské reggae/dancehall formace Forward March Posse. Takže si píšeme – pátek 20. listopadu, Yellow Umbrella, Forward March Posse, party jaksviň, protančený střevíce, klub Buben.

KDY: pátek 20.11.2015, 20:00

KDE: Klub Buben, Myslíkova 8, Praha 2

Vstupenky na koncert budou pouze na místě a je možné si je předem rezervovat na emailu: klubbuben@gmail.com.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com