Kids and Heroes
Ska-punkerům Prosecution vypomohl v novém songu basák Anti-Flag
Danny 22/01/2015 Novinky, Zahraniční

Koncem února vyjde nové album německým ska-punkerům The Prosecution. Words With Destiny, jak se novinka bude jmenovat, vyjde u Long Beach Records a naváže tak na dva roky starou desku At The Edge Of The Day. První ukázkou z chystané nahrávky je písnička A New Sensation, ve které si vokální part vystřihnul Chris#2, basák z Anti-Flag. Na videoklip se můžete podívat pod článkem.

The Prosecution jste mohli vidět na loňských Mighty Sounds a znovu se představí pražskému publiku 9. dubna v klubu Cross. A ještě dodáme, že Anti-Flag jsou jednou z dalších ohlášených kapel na letošní ročník Pod Parou.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com