Kids and Heroes
Singapurská SHARP skupina The Bois dorazí do Prahy
Redakce 07/07/2013 Pozvánky

Poprvé (a doufejme, že ne naposledy) se do naší české kotliny podívá pětičlenná singapurská SHARP skupina The Bois. Ta se letos vydala na evropské turné s názvem „Skinhead Till I Die“. Jejich výlet Evropou začíná v německém Hamburku a přes Holandsko, Francii a Švýcarsko se podívají i k nám, a to hned na dvakrát. Poprvé se představí na strahovské Sedmičce společně s pražskou skinhead skupinou Saints And Sinners a jako poslední jejich zastávka bude na festivalu Mighty Sounds, kde vystoupí v sobotu na podiu Jan Roháč, a to kolem druhé hodiny.

A co můžete od The Bois očekávat? Jen to nejlepší. Kapela má za sebou tři řadovky Cream Of The Corps z roku 2003, New Generation z roku 2005 a poslední album s názvem High On Oi! jim vyšlo v roce 2010. Všechny texty jsou v angličtině a pokud jste fanoušky Roots And Boots, A.C.A.B., The Manaics, tak si určitě oblíbíte i The Bois. A oblíbíte si je i za jejich antirasistický postoj.

Takže nedřepte doma na prdeli a vyražte podpořit jednu výbornou skinhead kapelu z hodně dalekého východu do strahovského klubu 007. Rozehřeje vás skinhead komando Saints And Sinners a na cestu domů vás rozpálí DJové Buqi, Kuře a Pat.

18.7. 2013 KLUB 007 (Chaloupeckého 7, Praha 6)
The Bois (Sharp Oi!/Punk, Singapur)
Saints & Sinners (Oi!, CZ)
Plus DJ’s BUQI, KUŘE, PAT
Start 19:30, Entry: 250 Kč/ 10 Euro.

O autorovi

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com