Kids and Heroes
Silvestr s Chernobilly Boogie, Train Robbers a Bad Taste v rock’n’rollovém rytmu
Redakce 17/11/2017 Pozvánky

Když Silvestr, tak ať je to rock and roll! Jediný den v roce, kdy se na Sedmičce hraje do půlnoci!

CHERNOBILLY BOOGIE (ukr/fr) – Mutant Horror Boogie Woogie since 1986!
Tak to ještě nebylo dámy a pánové. Spojení drsný ukrajinský reality, francouzský lehkosti, černýho humoru, rock´n´rollu od kosti a totální cover verze boogie woogie show! Tento čtyřhlavý hudební mutant má neskutečný koule. 31 let na scéně a poprvé v Čechách a ještě k tomu na Silvestra. Je libo Stray Cats, Jerry Lee Lewise, Elvise či Stranglers? Máte je mít, v krutopřísný uniformovaný  podobě s vokálem alá Sparky. Zaručujeme hooodně nevšedni hudební zážitek!

THE TRAIN ROBBERS (cz) – Three Been Around Pistoleros shoot out devilish psychobilly!
Kryjte si záda. Parta nájezdných lupičů požene své koňské síly na naší silvestrovskou mega show. Modří už vědí, že jde o známe tváře z Green Monster, Kojotů a další kapel. Jejich čistokrevné psychobilly šlape, no fakt jako rozjetej vlak. Debutová deska Great Train Robbery sbírá vavříny a na koncertě bude samozřejmě k mání. Tak jestli vám voní zbojnickej rock´n´roll, whiskey, střelnej prach a benzín..pak jste na správný adrese.

BAD TASTE (cz) – Tastes like 70ties! Retro R´n´R Punk You Cant Resist!
Kdo rád sedmdesátkovej melodickej drzej špinavej a všema masta mazanej punkrock, ten už ví.. Bad Taste to válej jako těsto na perníčky a naklepou vás jako Bartáčková řízky. A budou se tvářit jakoby se nechumelilo. Pražská parta hic rozhicuje silvestrovskou noc a my se těšíme maximálně autentickou rock´n´rollovu freak show-
————————————————–
AFTER PARTY – DJ TCHICHIMAN!
Ticket 200 CZK – 19.00-20.00
Ticket 250 CZK – 20.00 – 23.55
www.ladrogang.cz

Neděle 31. 12. 2017 – KLUB 007 STRAHOV
Chaloupeckého 1903/6, Praha 6, www.klub007strahov.cz
FB event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com