Kids and Heroes
Sedmičku čeká garážová party s kanadskými Dead Ghosts
Johnny Násilník 30/08/2015 Pozvánky

Polomrtvý duchy potkáváš denně. Ti, co dorazí 10. září na pražskou Sedmičku, jsou ale duchové z hodně divokých vajec. Jsou z kanadského Vancouveru, ač by je člověk tipnul spíš na palmy ze západního pobřeží. Ostatně vydávají na kalifornském Burger Records, který chrlí jeden release za druhým jako opravdový fast food. Dead Ghosts jsou sázkou na jistotu, navíc je předchází skvělá koncertní pověst.

Okusit to můžete na dva roky staré desce Can´t Get No. Dřevní surf-rock´n´roll, kde se potkávají Kinks s punkem. Rozcuchaný, nádherně strašný zvuk, a všechno, co chcete od rokenrolu slyšet. Holky, chlast, holky. Evropské turné jedou k self-titled debutu z roku 2010, který teď vychází v reedici.

Předskakují Old Folks House, který oplývají podobně roztomilým kreténstvím. „Jo, ten efekt, reverb, jo? No, hodně ho tam dej, víc mi tam toho dej.“ Několikrát zdemolovali Kokpit, v létě hulákali na náplavce a českým pseudocelebritám dění před pódiem připomnělo děti na piku. Když hrají Old Folks House, mění se okolí v rozjetý večírek v zapadlé garáži.

Pořádající A.M. Collective tak po koncertech The Garden nebo Cosmonauts slibuje jeden z nejlepších živých zážitků letošního podzimu. Název klame, Dead Ghosts nejsou ani náhodou mrtví. Jestli si pamatujete loňský koncert Black Lips, ve čtvrtek 10. září vás ve strahovském klubu 007 čeká něco podobného.

Stojí to dvě kila v předprodeji, 250 na místě.

O autorovi

Jsem král panku, nikdo není víc pank než já. Napsal jsem dvě knížky, jedna se jmenovala Pank a druhá jinak, protože Pank se jmenovala už ta první.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com