Kids and Heroes
S Makabert Fynd a Utanförskapet se prožene Modrou Vopicí švédská smršť
Martin Suicide 03/09/2015 Pozvánky

MAKABERT FYND (Švédsko)

Tak prej do stejný řeky nevstoupíš. Zajímavý, že tahle švédská partička má tuhle stoku jménem Praha a potažmo celou Českou republiku tuze ráda. Mám takovej pocit, že jde o jejich již čtvrté vystoupení. A to mluvíme pouze o Praze. Je pravda, že lokální podpora týhle kapely je celkem slušná, plus když vezmeme v potaz např. split sedmipalec s Fear of Extinction nebo společné tour právě s týmiž. A trochu toho dříví teda do lesa taky přineseme – švédskej hardcore ovlivněnej starou skandinávskou školou alá Totalitär, Anti Cimex nebo Crude SS. Taky aby ne, když jedním ze dvou frontmanů je právě Poffen (Totalitär, Krigshot, Institution, Krig I Hudik, Dissekerad …) a druhým není nikdo jiný než Mattis (Napalm AD, Dissekerad, Kakafoni, Skrammel Records …). Švédsko, no.

UTANFÖRSKAPET (Švédsko)

A parťáci Makabert Fynd na tomhle tour taky nejsou žádný vořezávátka. Jenom vyjmenovat ex-kapely všech členů vám rozjasní zkaženou crustovou mysl. Asocial, Svart Parad, Uncurbed, Crossing Chaos, Raised By Drunks, Deathrace, Indignation. Crust´n´rollová jízda přesně v tradici navazující na Uncurbed / Discharge z jihu Švédska. Motorcharged dispunk!

GOMORA

A v jaký formě jsou po létě lokální zlouni Gomora? To uvidíme a uslyšíme právě tento osudný večer 10. září. Gomora crust beat.

SEBESTŘET

A v Berouně řekl Beroun. Berounskopražská hardcore punk kapela, která vznikla na troskách Sin Aliento a mající blízko ke statku Hella.

MAKABERT FYND (Swe) + UTANFÖRSKAPET (Swe) + GOMORA + SEBESTŘET

Čtvrtek 10.9.2015

Praha, Modrá Vopice

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com