Kids and Heroes
Rychle a zběsile! Zeke míří ze Seattlu na svůj první pražský koncert
Redakce 27/05/2017 Pozvánky

Masakr motorovou pilou zvaný Zeke se chystá na svůj první koncert v ČR 3. července na Sedmičku! Malá velká kapela z amerického Seattlu provede zátěžový test vašeho sluchu a psychické odolnosti. Nahrubo nasekaný mix Motörhead, Dwarves, Slayer a Ramones. Všechno od punku až po metal, všechno nemilosrdně.

Rock´n´rollové zvěrstvo Zeke šíří svůj špinavej rock jako namydlenej blesk od roku 1993. Co všechno a u koho vydali a změny v sestavě si můžete vygooglit, ovšem zažít nefalšovanou destilaci manického metamfetaminu s raným americkým hardcorem a klasickým rockem, co vám projede střevními záhyby a rozvaří krev v žilách, to se dá jen naživo. S novým zvukem na Sedmičce to bude velmi intenzivní. Punkoví nihilisté a metaloví pomatenci – váš den D se blíží. Bude to bolet, od začátku do konce, kytary budou štípat dříví, těžkotonážní thrash punk rock vydláždí cestu do pekel.

A když je řeč o vysokorychlostních otáčkách, peklu a pomatení, nejlibovějším předkrmem jsou The Unholy Preachers. Satanova pražská diecéze, bohem prokletý speed rock´n´roll punk, který nezná bratra, ale vaši sestru jistě ano. Kytarové elektrošoky a otrava alkoholem nejsou vyloučeny…

Pondělí 3. 7. 2017 – KLUB 007 STRAHOV
ZEKE (usa) + THE UNHOLY PREACHERS
Open 19:00 / Ticket 250 Kč
Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com