Kids and Heroes
Rozhovory, glosy, aktuální dění, punk. Poslouchejte první K&H podcast
Michaela Klocová 11/02/2018 Radio show

Pilotní díl nové podcastové éry Kids and Heroes Radio Show je venku. Ve 20 minutách se vám představí všichni moderátoři: uslyšíte Michaelu a rozhovor o benefičním splitu kapel Kung-Fu Girlz a Burning Steps pro Lékaře bez hranic, glosy současného dění Martina Suicide a hudební aktuality nejen z plzeňské scény od Pedra a Davida.

Od poslední live show na Klinice uteklo spousta času, na Nákladovém nádraží to nevyšlo, ale my se prostě nedáme! Kids and Heroes Radio Show na StreetCulture je zpátky a to s prvním ochutnávkovým dílem, ve kterém se pro začátek sešli všichni moderátoři. V dalších dílech už bude každý sám za sebe, teď si poslechněte ochutnávku toho, co vás čeká.

01:10 – Michaela a rozhovor o protiválečném cover splitku Kung-fu Girlz a Burning Steps s Adélou Švarcovou a Vojtou Libichem. Album vychází 22. února, kdy se pokřtí v pražském klubu Underdogs‘, a výtěžek z něj půjde na organizaci Lékaři bez hranic. Celá nesestříhaná verze rozhovoru tady.

10:35 – Martin Suicide a jeho glosy ze světa, kde punk je pořád kontrakultura, místo, kde není prostor pro akceptování nacionalismu, rasismu ani konzervativně patriarchálního pohledu na svět. Sarkastický povolební komentář.

14:21 – Pedro a David s novinkami nejen z plzeňské scény. Aktuální dění, pozvánky na koncerty a pocta lidem okolo Slush Records.

Díky, že to sledujete. Budeme rádi za sdílení nebo když nám dáte echo, jak vás první díl bavil/nebavil.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com