Kids and Heroes
Rock’n’roll a blues na jednom pódiu. Seventh Passion a The Wild Roots ohlašují turné
Redakce 06/12/2019 Pozvánky

Rock’n’rollová úderka The Wild Roots z Lázní Kynžvart a plzeňští Seventh Passion odstartují v pátek 6. prosince 2019 v Českých Budějovicích společné zimní turné po českých a německých klubech. Během prosince vystoupí Karlových Varech, Regensburgu, Kladně, Mariánských Lázních, Aši, Klatovech a Plzni.

Blues-rockové trio The Wild Roots vystoupilo během posledních let na předních českých festivalech – Mighty Sounds, Rock for People či Metronome. Trojice pojí prvky grunge, blues, rock’n’rollu i hardrocku, dechberoucí, tvrdé kytarové melodie, inspirované divokou přírodou krutého severu, drsný kytarový zvuk, jednoduše zpracované basové linky, klasické složení bicích a tři výrazné vokály.

Progresivní bluesová trojka Seventh Passion z Plzně má za sebou hned několik kariérních úspěchů. Vítězové několika hudebních soutěží nechyběli na festivalech jako Mighty Sounds, ostravský Festival v ulicích nebo Metronome festival v Praze. Virtuózní pojetí prvků rock’n’rollu, blues i metalu spojila kapela ve smršť dynamických balad, epických skladeb s příběhem a syrových momentů základů blues.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com