Kids and Heroes
Rob Zombie rozjíždí s novou deskou dekadentní podívanou
Danny 14/04/2016 Novinky, Zahraniční

Většího pošuka byste těžko hledali. Zpěvák a režisér Rob Zombie vydá 29. dubna novou řadovou desku, pojmenovanou The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration, a dvojice videoklipů ukazuje, že se bude jednat opět o dekadentní zábavu. První z nich, Well, Everybody’s Fucking in a U.F.O., si můžete pustit pod textem, druhý s názvem In the Age of the Consecrated Vampire We All Get High je k shlédnutí zde.

Na novince bude celkem 12 nových songů, Rob Zombie navíc chystá ještě jeden klip. V něm si Frankensteinovo monstrum zahraje Doyle, bývalý kytarista Misfits. Jak mu to v roli slušelo se můžete podívat na fotce s Piggym D., který hrál nějaký ten rok s Wednesday 13 a momentálně je Zombieho baskytaristou.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com