Kids and Heroes
Rise Against vydávají akustické album svých hitů napříč diskografií
G.Zs 26/08/2018 Novinky, Zahraniční

Chicagští Rise Against pustili do světa album, které je plné již vydaných pecek napříč jejich diskografií. Nejedná se o best off album, ale o nově nahrané skladby, tentokrát akusticky.

Na albu Ghost Note Symphonies najdete deset hitů v nevšedních aranžích a s netradičně vkusnými smyčci či klavíry. Jen namátkou – Voices Off Camera, song vydaný na jejich druhé desce Revolutions Per Minute, zde dostává úplně jiný rozměr a i po neskutečných 15 letech funguje i v novém kabátě. Návštěvníci jejich červnového koncertu v pražském Fóru Karlín novou úpravu slyšeli na vlastní uši.

Produkci měl už pošesté na velké desce Rise Against na starosti Bill Stevenson, bubeník Descendents, Black Flag, All či Only Crime. Ano, právě tenhle člověk má prsty v příchodu Zacha Blaira na místo fenomenálního Chrise Chasse. 

Pokud vás zajímá, jak takové nahrávání vypadalo…

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com