Kids and Heroes
Reinkarnace šedesátkových holčičích bandů. To jsou Thee Tsunamis
Danny 25/06/2015 Novinky, Zahraniční

Začátkem června vyšel dlouhohrající debut trojici holek z Indiany Thee Tsunamis. Album nese název Saturday Night Sweetheart a vyšlo u Magnetic South Records. Dvanáct tracků si můžete pustit na bandcamp profilu kapely.

Thee Tsunamis ve svém soundu odkazují především na šedesátkové holčičí bandy, jako The Shangri Las, The Ronettes nebo Martha And The Vandellas. Do toho míchají surf a velkou dávku žvýkačkového punku. Mají za sebou kazetu A Goodbad Man Is Hard To Find a loňské EP Delirium And Dark Waters. Pod článkem si můžete pustit video z nové desky k písničce Trash Talk.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

1 Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com