Kids and Heroes
Pushteek Records nezahálí. Další na řadě jsou Decultivate a Balaclava
G.Zs 25/04/2018 Cz/Sk, Novinky

Není tomu ani měsíc, co na české hardcore scéně objevil první release vydavatelství Pushteek. Deska kapely I Am Pentagon 265 (recenze) se mezitím stala takřka přes noc klasikou. O důvod víc nezahálet. Na webovkách vydavatelství už svítí další dva slíbené tituly, které vyjdou na vinylu.

Pořadové číslo 2 má triku kapela ultra violence Decultivate s debutovou deskou nazvanou Milovat. Tmu světa zatím okusil track s názvem Černobílí Svět. Vydání je oznámeno na 8. května.

Jako třetí do cíle dobíhá legendární nahrávka kultovní hc kapely z přelomu tisíciletí – Balaclava. K vydání se chystají první dvě nahrávací sessions na jednom 12palci. Termín vydání se zatím tají.

Řekl bych, že se v produkci tohohle svěžího labelu máme ještě na co těšit. A co vy? Máte v hlavách nějakou tuzemskou hardcore klasiku, kterou byste chtěli slyšet na LPíčku?

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com