Kids and Heroes
Punkoví veteráni z Leedsu Abrasive Wheels míří do Prahy na premiérový koncert
Redakce 05/09/2017 Pozvánky

Ač se to zdá skoro nemožné, stále se daří najít punkové legendy, které v Praze ještě nehrály. Pro tentokrát jdou na řadu pánové z Leedsu Abrasive Wheels. Kapela, jako ostatně mnohé anglické ze 70. a 80. let, která zazářila mocným plamenem, ale na poměrně krátkou dobu (76 – 84), ovšem zanechala za sebou velmi silnou stopu, jenž ovlivnila mnohé další. V roce 2003 naštěstí došlo k úspěšnému re-unionu a tak, konečně v roce 2017, je máme u nás.

Punk rock s tak mocnými refrény, že by vykouzlily široký úsměv na tváři i mrtvole. Melodická nakládačka s kousavostí hard coru. Ta typická anglická naléhavost z dob raného punku. Jako když vám parní válec rozmašíruje prsty u nohou a vy si přejete, aby přes ně ještě zacouval. Ten nášup zkrátka chcete. Zakládající člen Phil „Shonna“ Rzonca přivede svou smečku hladových britských vlků 18. října na Sedmičku a my zjistíme na vlastní kůži, jak to vypadá, When the Punks Go Marching In! Rychle a bez okolků.

Řecká street punková úderka Vagabonds 77 nenechá jedny ponožky nesrolovaný. Pětihlavá přísně melodická parta z Atén zahřeje pekelný kotel se vší parádou. Punk rock, Oi i Rock´n´Roll namaštěnej na jeden chleba a to z obou stran. Ne, ani při předkapele si neoddychnete.

ABRASIVE WHEELS (uk) + VAGABONDS 77 (gr)
středa 18. 10. 2017 – Klub 007 Strahov
Předprodej – Klub 007 Strahov – 240 Kč
Předprodej – Ticketstream.cz – 240 Kč + poplatek
Na místě – 300Kč
Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com