Kids and Heroes
Punkové lahůdky Lebanon a Kurvy Češi společně v Underdogs‘
Redakce 20/06/2020 Pozvánky

Poslední červnový večer Underdogs‘ nabídne gurmánský zážitek z kuchyně Stoned To Death Records. Společně zahrají Lebanon a Kurvy Češi.

U olomoucké art punkové čtveřice Lebanon, která mimo jiné stojí za uměleckým kolektivem 8848, nikdy nevíš, na čem jsi. Čekáš weird noise nebo guitar-techno a dostaneš disco a naopak. Improvizace je u nich jediná jistota. Eponymní debut s názvem psaným v azbuce vydali jako digitální release s download kódem zabaleným do leporela, na kterém spolupracovalo dvacet čtyři spřátelených umělců a umělkyň. Před třemi lety se Lebanon potkali na fluffovském Psych Tentu s vídeňskými free rockovými kumštýři Primordial Undermind a hudební souznění zpečetili letošním kazetovým splitem na Stoned To Death Records.


U pražské punkové smetánky Kurvy Češi zase víš naprosto přesně, že dostaneš pořádně špinavou nakládačku, za kterou ještě poděkuješ. Již brzy by měli vydat dlouho očekávaný debut ‚We Are Family‘, jak jinak než na zhuleném medvědím labelu. Zatím je v éteru první track ‚Věřit jako dělník‘, který dává tušit velké věci.


Lebanon & Kurvy Češi
úterý, 30. června 2020
Underdogs‘, Praha
fb událost: https://www.facebook.com/events/1643496145801682/
pořadatel: kolektiv Underdogs‘ a Fluff Fest
předprodej na GoOut.net

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com