Kids and Heroes
Punk, sex, pivo. The Fialky ohlašují klipem vinylovou reedici svého debutu
Danny 08/10/2018 Cz/Sk, Novinky

Nové video k patrně nejznámější skladbě pražské stálice The Fialky ohlašuje chystanou reedici jejich debutového alba Průser.

Průser vyjde v prosinci letošního roku poprvé na vinylu u domácího labelu PHR. Videoklip má opět na svědomí pátý člen kapely Robert Harvánek a prostory na něj zapůjčilo pražské alternativní kino BIO OKO.

The Fialky vystoupí 11. října před britskou punkovou legendou the Adicts v pražské Meetfactory pod záštitou Mighty Sounds a následně je čeká společná koncertní šňůra s ústeckou Houbou po tuzemských klubech. Rok 2018 pak The Fialky zakončí tradičními vánočními koncerty pod záštitou Kids And Heroes Magazine.

Písnička Punk sex pivo ve své době znamenala pro kapelu zásadní zvrat a zároveň začátek už jedenáctileté spolupráce s labelem PHR, u kterého od té doby vydala pět velkých desek a tři sedmipalce. Nejnovější zářez, řadovka Je ti to málo (recenze), vyšel vloni v prosinci.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com