Kids and Heroes
Punk a buldočci. Kids and Heroes Radio Show navštíví Buldočí naděje
Michaela Klocová 01/12/2014 Program K&H Radio Show

Je tady začátek prosince a venku kosa, že by psa nevyhnal… Tak až v úterý večer radši zůstanete v teple domova, nalaďte si Kids and Heroes radio show, protože k nám do studia dorazí holky z občanského sdružení Buldočí naděje! Laďte 2. prosince od 19:00 do 21:00 na www.streetculture.cz. Moderuje Michaela a tajně doufá, že s sebou Sabina s Aničkou vezmou nějaký čtyřnohý placatý kámoše!

Řeč bude nejenom o psí adopci a dalších aktivitách Buldočí naděje, ale samosebou taky o hudbě – Sabina je zároveň redaktorka Kids and Heroes a pořadatelka koncertů u Stanley Star Promotion. Jaký názor mají holky na návštěvníky festivalů, kteří si s sebou vodí i svoje čtyřnohé miláčky? A zkoušely někdy relaxační hudbu pro psy (ano, to fakt existuje)? I třeba o tom prohodíme pár slov.

A aby to bylo tématické, bude nám k tomu hrát muzika, která má nejlepšího přítele člověka ve jméně nebo textu. A rychle zapomeňte na Who Let the Dogs Out! Zazní třeba Hound Dog (Big Mama Thornton), Dog Bite (Dead Kennedys), Black Dog (Led Zeppelin), Dog Eat Robot (The Meteors), Happiness For Dogs (Millencolin), Bulldog Front (Fugazi), Diamond Dogs (David Bowie), Doghouse (Descendents), Alsatian Cousin (Morrissey), Dick on a Dog (Rocket from the Crypt), Shake Dog Shake (The Cure), Do The Dog (The Specials), Rain Dogs (Tom Waits), Can Your Pussy Do The Dog (The Cramps), anebo klasika nad klasiky I Wanna Be Your Dog (The Stooges).

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com