Kids and Heroes
Psychotronic Dan Terminus si v Praze zahraje s Perturbatorem
G.Zs 14/12/2018 Pozvánky

O moderní dark elektronice už toho bylo u nás napsáno celkem dost. Ano, i punkáči si rádi zaskotačí na „disko rytmy“. Live act u nás velice populárního Perturbatora 9. března 2019 v pražském Pálaci Akropolis byl oznámen už před časem a  teď byl doplněn i druhý vystupující Dan Terminus.

Dan Terminus je lyonský producent a vizionář, který se ve fenoménu dark electro music pasoval na intergalaktického barona. Jeho hudba je silně sugestivní. Ideální soundtrack pro nějaký transcendentální výlet mimo Matrix.

Pokud vůbec nevíte, o co jde, dejte si ochutnávku v podobě loňské desky Automated Refrains, která vyšla na značce Blood Music, vydávající především kytarovou muziky, ale v posledních letech je včetně NewRetroWave nejsilnějším vydavatelstvím tohoto čerstvého elektronického fenoménu.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com