Kids and Heroes
Psycho Mexikánci Los Helldandys přicházejí s novým albem
Danny 25/03/2014 Novinky, Zahraniční

Ve španělsky mluvících zemích všem kontrabasovým –billy undergroundová scéna hodně přeje. V Mexiku jsou jasnou vydavatelskou jedničkou Bam Bam Records – z jejich stáje pochází třeba takový skvost, jakým jsou Romeo & The Frankensteins, a nejnovějším přírůstkem je nová deska od Los Helldandys.

Novinka Los Helldandys, kteří fungují od roku 2006, je nazvaná Mad Love Gun a vyšla ke sklonku letošního března. Na bandcamp profilu téhle tijuanské kapely můžete okusit titulní song desky. Los Helldandys mají za sebou album Devils, Whiskey And Razor Blues z roku 2007 a také EP The Day I Died a split s The Fuckin Buckaroos.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com