Kids and Heroes
Psycho klauni The Klingonz a piráti z The Wreck míří do Prahy
Nekro 02/08/2018 Pozvánky

Po dvou letech se na Sedmičku vrací kapela tak specifická, že si ji nelze pomýlit – The Klingonz. A tentokrát si s sebou berou posilu v podobě z The Wreck. Už v pátek 7. září na Sedmičce!

THE KLINGONZ (uk/irl/fin)
Syrová flákota zvrácenýho rock and rollu. Noční můra všech dětiček o pekelném cirkusu. Irsko-britsko-finské komando šílené zábavy. Šašci počmáraní. Psychobilly vyvržený z pupku děsivého zombie klauna. Po dvou letech se na Sedmičku vrací kapela tak specifická, že si ji nelze pomýlit. UFOidní formace THE KLINGONZ zahájila pozemskou invazi v roce 1988. Zběsilým punkabilly poháněný letající talíř plný mimozemských psychotiků přistane již brzy ve vašem (našem) městě.

THE WRECK (fr)
Dobyvatelé sedmi moří, krvelační piráti, neblaze známí pijáci rumu v přístavních tavernách, rock and rollový psanci.. nová krev psychobilly a punk rockabilly… THE WRECK… obratí plachty své pekelné bárky směr Praha, aby se tu poprvé vokázali pěkně na živo. Tří členná posádka veteránů z kapel Astro Zombies, Mad Sin, Guitar Slingers ad, pálí svižný, proradný, zapráskaný rock and rollový vypalovačky jako víno. Nyní na Crazy Love Records se svým 12ti skladbovým debutem „Sailors Grave“. Tak hurá na Krakena!

Pátek 7. 9. 2018 – KLUB 007 STRAHOV
Chaloupeckého 1903/6, Praha 6www.klub007strahov.cz

PŘEDPRODEJ:
KLUB 007 STRAHOV – 250 Kč
TICKETSTREAM.CZ – 275 Kč
Na místě 300 Kč
Open 19:00
FB event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com