Kids and Heroes
První singl odhaluje termín nové řadovky temných Ghost
G.Zs 19/04/2018 Novinky, Zahraniční

Čím dál tím víc populární švédská formace Ghost, plná mystiky, tajemství a excesů, před pár dny uveřejnila oficiální dvou video, kde fiktivní vedení této pekelné sestavy po postavě Papeže Emerita III přebírá Kardinál Copia.

Celé divadélko sledujte níže. A pokud vás zajímá i datum a detaily ohledně jejich čtvrté řadovky, scrollujte ještě hlouběji.

Prequelle, nástupce ceněné desky Meliora, vychází 1. června na labelu Loma Vista Recordings. Bude na ní deset skladeb, vyjádření frontmana Tobiase Forgeho lehce naznačuje, že se témata budou týkat jak jinak než smrti a prokletí. Náměty jsou čerpány ať už ze středověku či ze současných témat. Můžeme se těšit na hutný, epický gotický zvuk, pořádně namočený v atmosférické příměsi mystiky a metalových prvků, i pro Ghost charakteristické sbory v refrénech. Dejte si první zveřejněný singl Rats.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com